Finance Day 2024
Svátek studentů finančních programů FaME UTB ve Zlíně

UFbanka se ve světě virtuálních financí úspěšně pohybuje již třetím rokem a to je skvělá příležitost k oslavě! Přijměte proto pozvání na druhý ročník Finance Day, dne speciálně připraveného pro studenty programů zaměřených na finance.

V úterý 23. dubna 2024 čeká na studenty přednáška renomovaných odborníků z praxe, zábava s financemi v podobě soutěže Finanční Kufr a diskuse se skvělými experty a bývalými absolventy. Budeme i trochu pracovat – také letos nás jako akcionáře UFbanky bude zajímat hospodaření UFbanky v předcházejícím roce a snad nám přistanou v kapse i nějaké ty dividendy… Podívejte se na přiložený program, nechte se nalákat a nezapomeňte se přihlásit. Těšíme se na vás!

Guvernér ČNB se stal vlastníkem pozlaceného UFcoinu

V rámci Diskusního fóra ČNB, které se uskutečnilo 17. října 2023 v aule UTB, prezentoval pan guvernér ČNB Aleš Michl dílčí výsledky činnosti bankovní rady ČNB a naznačil možné cesty vývoje měnové politiky národní banky. Pana guvernéra zaujal projekt naší UFbanky a rád se stal čestným akcionářem a hrdým vlastníkem pozlaceného UFcoinu. Rýsuje se i spolupráce ČNB s UFbankou! Již brzy se studenti finančních oborů FaME dozví, jak budou moci osobně s panem guvernérem prodiskutovat měnovou politiku ČNB a k tomu možná dostanou i dobrou snídani 🙂 Sledujte web UFbanky, brzy se dozvíte podrobnosti!

Finance Day
Svátek studentů finančních programů FaME UTB ve Zlíně

O studiu programů Ústavu financí a účetnictví zaměřených na finance se říká, že „těžko na cvičišti, lehko na bojišti“. Nebojte, není tomu tak – že se lze na finanční problémy podívat i s humorem a zábavou, dokázal Finance Day, den připravený speciálně pro studenty programů Účetnictví a daně, Finance a finanční technologie a magisterských Financí.

Ve čtvrtek 10. listopadu 2022 čekala na studenty přednáška renomovaných odborníků z praxe, zábava s financemi v podobě soutěží, diskuse s absolventy a FinKino, jediné kino zaměřené na promítání filmů s finanční tématikou. Trochu jsme i pracovali – jako akcionáře UFbanky nás zajímalo hospodaření UFbanky v předcházejícím roce a nakonec nám na účtu přistály i nějaké ty dividendy… Pro připomenutí program.
Děkujeme za Vaši účast!